Apie mus

Automobilių brokeris su šypsena veide

Esu Mindaugas, turintis daugiau nei 16 metų darbo patirtį automobilių srityje. Dirbdamas su savo srities specialistais, taupydamas Jūsų brangų laiką, visapusiškai pasirūpinsiu Jūsų automobiliu.

Automobilio remontas, techninė priežiūra neturi kelti Jums rūpesčių ir atimti brangaus laiko.

Paimame automobilį iš Jūsų namų ar darbo vietos ir grąžiname atgal į sutartą vietą. Surandame paslaugą už geriausią kainą, dirbame su didelę patirtį turinčiais autoservisų darbuotojais.

Automobilių pirkimas bei pardavimas

Automobilio pirkimas arba pardavimas gali būti ilgas ir sudėtingas procesas, kuris užima didelę brangaus Jūsų laiko dalį. Neturint pirkimo arba pardavimo patirties, šią užduotį įveikti pirmą kartą gana sudėtinga, verčiau šią užduotį patikėti profesionalams – Mendo komanda pasiruošusi Jums padėti įvairiose situacijose.

Automobilių serviso paslaugos

Mūsų automobilių remonto paslaugomis gali pasinaudoti visų markių lengvųjų automobilių ir mikroautobusų vairuotojai. Atliksime diagnostiką, suremontuosime bei grąžinsime Jums sutvarkytą automobilį atgal į namus. Bendradarbiaujame su žinomais Lietuvos autoservisais, kurių darbuotojai turi ilgalaikę patirtį.

Automobilių plovimas ir salono valymas

Automobilio plovimas bei salono valymas – nepriekaištinga tvarka ir švara. Mendo.lt komandos specialistai pasirūpins iki mažiausių smulkmenų, įskaitant automobilio paėmimą nuo Jūsų namų ir švaraus automobilio grąžinimą atgal į sutartą vietą.

Klientų atsiliepimai